Chery Yeni Ekosistem Oluşturma Stratejisini Açıkladı!

Chery Ekosistem Temalı Konferans ile Chery, farklı kaynakları ve birlikte yaratma anlayışını birbirine bağlayıp, katılımcılar arasında iş birliği ve girişimciliği oluşturarak kullanıcılara işbirlikçi girişimcilik için geniş bir platform sağlamayı amaçlıyor. Markanın birlikte yaratma yaklaşımının kapsamı gelecekte: ürünler, markalar, hizmetler, deneyimler, çevrimiçi ve çevrimdışı dahil olmak üzere çeşitli yönleri kapsayacak. Tüm haber detayları Patron Haber'de.
Chery Ekosistem Temalı Konferans ile Chery

Dünyanın önde gelen otomotiv üreticilerinden Chery kullanıcılarıyla bir araya gelerek yeni ekosistemini ve planlarını paylaştı. Bu kapsamda Chery Kullanıcı Ekosistemi Temalı Konferansı Çin’in Wuhu kentinde düzenlendi. Chery fikir önderi tüketiciler için WCWL Kullanıcılarla Birlikte Oluşturma Platformu ve markasını yaratmaya hazırlanıyor. Chery Ekosistem Temalı Konferans ile Chery farklı kaynakları ve birlikte yaratma anlayışını birbirine bağlayıp katılımcılar arasında birliği ve girişimciliği oluşturarak kullanıcılara işbirlikçi girişimcilik için geniş bir platform sağlamayı amaçlıyor. Markanın birlikte yaratma yaklaşımının kapsamı gelecekte: ürünler markalar hizmetler deneyimler çevrimiçi ve çevrimdışı dahil olmak üzere çeşitli yönleri kapsayacak.

Çin’in en büyük otomotiv ihracatçısı Chery “Daha iyi bir geleceği birlikte yaratmak” temasıyla başlattığı yenilikçi çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda marka Çin’in Wuhu kentinde Chery Ekosistem Temalı Konferansı düzenledi. Dünya genelinde 40’tan fazla ülkeden 600’ün üzerinde paydaşın katıldığı Chery’nin anavatanındaki konferansta “Ekosistemi tartışmak” “Birlikte değer yaratmak” ve “Geleceği paylaşmak” için bir araya geldi.

İnternetle birlikte kullanıcıların rolü değişiyor!

Her zaman kullanıcı odaklı olmaya özen gösteren Chery Automobile kullanıcıların katılımcı olmasını istiyor. Chery Ekosistem Temalı Konferans ile Chery farklı kaynakları ve birlikte yaratma anlayışını birbirine bağlayıp katılımcılar arasında iş birliği ve girişimciliği oluşturarak kullanıcılara işbirlikçi girişimcilik için geniş bir platform sağlamayı amaçlıyor. Chery International’ın ekolojik üretime yönelik stratejik planlaması ve vizyonu hakkında bilgi veren Chery Automobile International Genel Müdür Yardımcısı Zhu Shaodong “İnternetin gelişmesiyle birlikte kullanıcıların rolü de değişiyor. Chery buna yanıt olarak kullanıcılar için WCWL platformunu oluşturdu ve umut verici sonuçlar elde etti. Binin üzerinde KOC (fikir önderi tüketici) Chery için değer yarattı ve onların katılımından faydalandı. Chery WCWL platformunda yeni bir aşamaya başlamak üzere. Yaşamı daha iyi kılmak üzere ekosistem ürünleriyle birlikte sahne tabanlı bir internet platformu oluşturma sürecindeyiz” dedi.

Beş farklı kulvarda yarışacak!

Küresel ölçekte bir “Mavi Okyanus” pazarına dönüşmenin en iyi yolunun bir otomotiv ekosisteminin oluşturulmasından geçtiği gerçeğinden yola çıkan Chery’nin; müşteri beklentileri ve sektördeki rekabet ortamının değişmesi otomobil endüstrisinin de gelişmesiyle birlikte otomobil satışının marka için sadece faaliyet alanını sadece bir yönü haline gelmesini sağladı. Hızlı genişleyen küresel otomotiv ekosistemi pazarında yolculuğunun henüz başında olan Chery gelecekte çok senaryolu çeşitli ve çeşitlendirilmiş ürün çözümleri aracılığıyla bir ekosistem oluşturmaya ve küresel kullanıcılarla daha iyi bir gelecek yaratmaya devam edecek.

Chery Chery Uluslararası Kullanıcı Zirvesi 2023’ten elde ettiği verilere göre WCWL Kullanıcıyla Birlikte Oluşturma Platformunu ve fikir önderi tüketiciler için bir marka yaratmaya hazırlanıyor. Marka; İletişim Önerme Etkinlik Organizasyonu ve Yönetimi Eko-Ürün Tasarımı ve Geliştirmesi ve Eko-Ürün Ticareti de dahil olmak üzere faaliyetlerini beş kulvarda sürdürüyor. Kullanıcılarla kazan-kazan iş birliğini başarmayı hedefleyen Chery otomotiv aksesuarları markalı ürünler ve genel ürünler de dahil olmak üzere ürün yelpazesini birçok ülkede çeşitlendirmeye başladı ve bu çözümleri kademeli olarak küresel pazarlarda genişletmeyi planlıyor.

Her yıl bine yakın ortak oluşturulacak!

Chery etkinlik güncellemeleri açısından kullanıcı toplantılarına odaklanan Sürüm 1.0’dan dört ana tema etkinliğini içeren Sürüm 2.0’a geçiş yaptı: Festivaller Açık Hava Ebeveyn-çocuk Etkinlikleri Lider Forumları Çevre Dostu ve Kamu Refahı Faaliyetleri. Platform oluşturma konusunda her yıl bine yakın ortak oluşturma projesi planlanıyor. Kullanıcılar ürün tasarımı açısından ürün geliştirmede tamamlayıcı bir rol oynayacak. Chery kullanıcı etkinlikleri açısından kullanıcılara katkı sağlamak ve kamu refahına katkıda bulunmak üzere hayırseverlik faaliyetlerine yatırımını artırıyor. Bu kapsamda Chery kısa bir süre önce IUCN (Uluslararası Doğayı Koruma Birliği) ile karbon nötr doğanın korunması ve küresel sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunmak için bir anlaşma imzaladı.

Chery Ekosistem Temalı Konferansı’nın IUCN Halkla İlişkiler Kıdemli Müdürü Giuditta Andreaus “Chery dünya genelindeki kullanıcılarla birlikte yeni ve çevre dostu bir ekosistem yaratıyor. Aynı zamanda dünyanın ekolojik koruması için akıllı çözümler sunarak ve insanların ve doğanın uyum içinde bir arada yaşadığı güzel bir dünya inşa etmek için dünyayla birlikte çalışarak küresel çevre dostu medeniyet oluşturma açısından önemli bir katılımcı katkıda bulunan ve lider olmak için çabalıyor” diye konuştu.

Kullanıcılarla birlikte değer yaratmaya devam!

Chery ayrıca Ekosistem Temalı Konferans sırasında farklı ülkelerden fikir önderi tüketicilere “2023 Marka Öncüsü” “2023 Yönlendirme Uzmanı” “2023 İletişim Eliti” ve daha birçok ödül sunarak Chery ve fikir önderi tüketicilerin ortak yaratımının geliştirme konseptini derinlemesine vurguladı. Yüksek katılımla gerçekleşen konferans Chery Automobile’nin kullanıcılarla güçlü güçlendirici birlikte yaratma ve kazan-kazan ilişkisi kurmasını sağladı. Birlikte yaratma yaklaşımının kapsamı gelecekte: ürünler markalar hizmetler deneyimler çevrimiçi ve çevrimdışı dahil olmak üzere çeşitli yönleri kapsayacak. Chery küresel kullanıcılarla birlikte değer yaratmak ve geleceği paylaşmak için çalışmalarına durmadan devam ediyor.

Chery Türkiye hakkında

Chery International pazarı daha iyi anlamak ve kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Eylül 2022’de Türkiye’de %100 iştirak ile Chery Türkiye’yi kurdu. Chery Türkiye Chery markasına ait tüm model ve yedek parçaların Türkiye’deki lojistiği satışı ve satış sonrası hizmetlerinden sorumludur. Şirket tüm ticari satışlardan sorumlu olmak üzere; satış satış sonrası bayi ağı geliştirme iletişim ve diğer departmanlarını kurdu. Faaliyetlerini 7 bölgede toplam 34 yetkili satıcı ile sürdürüyor. Şirket 21 Mart 2023’te TIGGO 8 PRO TIGGO 7 PRO ve OMODA 5 olmak üzere üç SUV modelini pazara sundu. Bu üç model işçilik açısından üst düzey mükemmellik tasarım açısından şıklık ve en yüksek teknolojik konfigürasyona sahip olmasıyla beğeni topluyor. 7 koltuklu SUV TIGGO 8 PRO ihtişamı lüks hissi ve güçlü duruşuyla başarılı iş adamları için en iyi seçim olarak öne çıkıyor ve 4 ay üst üste D-SUV pazarında ilk sırada yer alıyor. TIGGO 7 PRO konfor ve eğlence açısından aile SUV’ları arasındaki ilk tercih oluyor. OMODA 5 ise; fütüristik şık ve dinamik tarzıyla genç veya kendini genç hisseden kullanıcılara hitap ediyor.

Chery hakkında

Kantar ve Google ortaklaşa 2023 Çin Küresel Marka Oluşturucuları İlk 50 listesini açıkladı. Chery otomobil alanında “Çin’in En İyi Küresel Marka Oluşturucusu” seçilerek genel listede 14. sırada yer aldı ve markanın gücü önemli bir büyüme kaydetti. Chery kuruluşundan bu yana bir küreselleşme stratejisi uyguladı ve uluslararası rekabet gücüne ve nüfuza sahip bir otomobil markası oluşturma kurumsal vizyonuyla her zaman teknoloji odaklı gelişime bağlı kaldı. Sürekli teknolojik yenilik yaklaşımıyla hareket eden Chery küresel pazarlara komple araç CKD parçaları motor üretim teknolojisi ve ekipman ihraç eden ilk Çinli binek otomobil şirketi oldu. Chery ürün stratejisi yerelleştirme stratejisi ve yetenek stratejisinin uygulanması yoluyla yerel ve uluslararası pazarları geliştirmeye küreselleşmeyi sürekli derinleştirmeye ve çevre dostu teknoloji aile ve arkadaşlık ilkelerine odaklanıyor. 26 yıllık geliştirme sürecinin ardından Chery’nin satış ve servis ağı 80’in üzerinde ülke ve bölgeyi kapsarken dünya genelinde 12 milyonun üzerinde kullanıcıya ulaşılmış durumda. Ayrıca Chery sürekli çabalarla topluma katkıda bulunarak ve küresel tüketicilere daha iyi ürün ve hizmetler sunarak küresel pazarlarda çevre dostu kalkınma çevre koruma sosyal refah personel eğitimi ve diğer alanları kapsayan çeşitli sosyal katkı faaliyetleri yürütüyor.

Daha detaylı bilgi için Chery web sitesini ziyaret edebilirsiniz: HYPERLINK http://www.cherytr.com” www.cherytr.com

Patron Haber:
Chery
Chery Automobile
Chery Ekosistem Temalı Konferansı
Ekosistem

Chery Yeni Ekosistem Oluşturma Stratejisini Açıkladı!

Chery Ekosistem Temalı Konferans ile Chery, farklı kaynakları ve birlikte yaratma anlayışını birbirine bağlayıp, katılımcılar arasında iş birliği ve girişimciliği oluşturarak kullanıcılara işbirlikçi girişimcilik için geniş bir platform sağlamayı amaçlıyor. Markanın birlikte yaratma yaklaşımının kapsamı gelecekte: ürünler, markalar, hizmetler, deneyimler, çevrimiçi ve çevrimdışı dahil olmak üzere çeşitli yönleri kapsayacak. Tüm haber detayları Patron Haber'de.
Chery Ekosistem Temalı Konferans ile Chery

Dünyanın önde gelen otomotiv üreticilerinden Chery kullanıcılarıyla bir araya gelerek yeni ekosistemini ve planlarını paylaştı. Bu kapsamda Chery Kullanıcı Ekosistemi Temalı Konferansı Çin’in Wuhu kentinde düzenlendi. Chery fikir önderi tüketiciler için WCWL Kullanıcılarla Birlikte Oluşturma Platformu ve markasını yaratmaya hazırlanıyor. Chery Ekosistem Temalı Konferans ile Chery farklı kaynakları ve birlikte yaratma anlayışını birbirine bağlayıp katılımcılar arasında birliği ve girişimciliği oluşturarak kullanıcılara işbirlikçi girişimcilik için geniş bir platform sağlamayı amaçlıyor. Markanın birlikte yaratma yaklaşımının kapsamı gelecekte: ürünler markalar hizmetler deneyimler çevrimiçi ve çevrimdışı dahil olmak üzere çeşitli yönleri kapsayacak.

Çin’in en büyük otomotiv ihracatçısı Chery “Daha iyi bir geleceği birlikte yaratmak” temasıyla başlattığı yenilikçi çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda marka Çin’in Wuhu kentinde Chery Ekosistem Temalı Konferansı düzenledi. Dünya genelinde 40’tan fazla ülkeden 600’ün üzerinde paydaşın katıldığı Chery’nin anavatanındaki konferansta “Ekosistemi tartışmak” “Birlikte değer yaratmak” ve “Geleceği paylaşmak” için bir araya geldi.

İnternetle birlikte kullanıcıların rolü değişiyor!

Her zaman kullanıcı odaklı olmaya özen gösteren Chery Automobile kullanıcıların katılımcı olmasını istiyor. Chery Ekosistem Temalı Konferans ile Chery farklı kaynakları ve birlikte yaratma anlayışını birbirine bağlayıp katılımcılar arasında iş birliği ve girişimciliği oluşturarak kullanıcılara işbirlikçi girişimcilik için geniş bir platform sağlamayı amaçlıyor. Chery International’ın ekolojik üretime yönelik stratejik planlaması ve vizyonu hakkında bilgi veren Chery Automobile International Genel Müdür Yardımcısı Zhu Shaodong “İnternetin gelişmesiyle birlikte kullanıcıların rolü de değişiyor. Chery buna yanıt olarak kullanıcılar için WCWL platformunu oluşturdu ve umut verici sonuçlar elde etti. Binin üzerinde KOC (fikir önderi tüketici) Chery için değer yarattı ve onların katılımından faydalandı. Chery WCWL platformunda yeni bir aşamaya başlamak üzere. Yaşamı daha iyi kılmak üzere ekosistem ürünleriyle birlikte sahne tabanlı bir internet platformu oluşturma sürecindeyiz” dedi.

Beş farklı kulvarda yarışacak!

Küresel ölçekte bir “Mavi Okyanus” pazarına dönüşmenin en iyi yolunun bir otomotiv ekosisteminin oluşturulmasından geçtiği gerçeğinden yola çıkan Chery’nin; müşteri beklentileri ve sektördeki rekabet ortamının değişmesi otomobil endüstrisinin de gelişmesiyle birlikte otomobil satışının marka için sadece faaliyet alanını sadece bir yönü haline gelmesini sağladı. Hızlı genişleyen küresel otomotiv ekosistemi pazarında yolculuğunun henüz başında olan Chery gelecekte çok senaryolu çeşitli ve çeşitlendirilmiş ürün çözümleri aracılığıyla bir ekosistem oluşturmaya ve küresel kullanıcılarla daha iyi bir gelecek yaratmaya devam edecek.

Chery Chery Uluslararası Kullanıcı Zirvesi 2023’ten elde ettiği verilere göre WCWL Kullanıcıyla Birlikte Oluşturma Platformunu ve fikir önderi tüketiciler için bir marka yaratmaya hazırlanıyor. Marka; İletişim Önerme Etkinlik Organizasyonu ve Yönetimi Eko-Ürün Tasarımı ve Geliştirmesi ve Eko-Ürün Ticareti de dahil olmak üzere faaliyetlerini beş kulvarda sürdürüyor. Kullanıcılarla kazan-kazan iş birliğini başarmayı hedefleyen Chery otomotiv aksesuarları markalı ürünler ve genel ürünler de dahil olmak üzere ürün yelpazesini birçok ülkede çeşitlendirmeye başladı ve bu çözümleri kademeli olarak küresel pazarlarda genişletmeyi planlıyor.

Her yıl bine yakın ortak oluşturulacak!

Chery etkinlik güncellemeleri açısından kullanıcı toplantılarına odaklanan Sürüm 1.0’dan dört ana tema etkinliğini içeren Sürüm 2.0’a geçiş yaptı: Festivaller Açık Hava Ebeveyn-çocuk Etkinlikleri Lider Forumları Çevre Dostu ve Kamu Refahı Faaliyetleri. Platform oluşturma konusunda her yıl bine yakın ortak oluşturma projesi planlanıyor. Kullanıcılar ürün tasarımı açısından ürün geliştirmede tamamlayıcı bir rol oynayacak. Chery kullanıcı etkinlikleri açısından kullanıcılara katkı sağlamak ve kamu refahına katkıda bulunmak üzere hayırseverlik faaliyetlerine yatırımını artırıyor. Bu kapsamda Chery kısa bir süre önce IUCN (Uluslararası Doğayı Koruma Birliği) ile karbon nötr doğanın korunması ve küresel sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunmak için bir anlaşma imzaladı.

Chery Ekosistem Temalı Konferansı’nın IUCN Halkla İlişkiler Kıdemli Müdürü Giuditta Andreaus “Chery dünya genelindeki kullanıcılarla birlikte yeni ve çevre dostu bir ekosistem yaratıyor. Aynı zamanda dünyanın ekolojik koruması için akıllı çözümler sunarak ve insanların ve doğanın uyum içinde bir arada yaşadığı güzel bir dünya inşa etmek için dünyayla birlikte çalışarak küresel çevre dostu medeniyet oluşturma açısından önemli bir katılımcı katkıda bulunan ve lider olmak için çabalıyor” diye konuştu.

Kullanıcılarla birlikte değer yaratmaya devam!

Chery ayrıca Ekosistem Temalı Konferans sırasında farklı ülkelerden fikir önderi tüketicilere “2023 Marka Öncüsü” “2023 Yönlendirme Uzmanı” “2023 İletişim Eliti” ve daha birçok ödül sunarak Chery ve fikir önderi tüketicilerin ortak yaratımının geliştirme konseptini derinlemesine vurguladı. Yüksek katılımla gerçekleşen konferans Chery Automobile’nin kullanıcılarla güçlü güçlendirici birlikte yaratma ve kazan-kazan ilişkisi kurmasını sağladı. Birlikte yaratma yaklaşımının kapsamı gelecekte: ürünler markalar hizmetler deneyimler çevrimiçi ve çevrimdışı dahil olmak üzere çeşitli yönleri kapsayacak. Chery küresel kullanıcılarla birlikte değer yaratmak ve geleceği paylaşmak için çalışmalarına durmadan devam ediyor.

Chery Türkiye hakkında

Chery International pazarı daha iyi anlamak ve kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Eylül 2022’de Türkiye’de %100 iştirak ile Chery Türkiye’yi kurdu. Chery Türkiye Chery markasına ait tüm model ve yedek parçaların Türkiye’deki lojistiği satışı ve satış sonrası hizmetlerinden sorumludur. Şirket tüm ticari satışlardan sorumlu olmak üzere; satış satış sonrası bayi ağı geliştirme iletişim ve diğer departmanlarını kurdu. Faaliyetlerini 7 bölgede toplam 34 yetkili satıcı ile sürdürüyor. Şirket 21 Mart 2023’te TIGGO 8 PRO TIGGO 7 PRO ve OMODA 5 olmak üzere üç SUV modelini pazara sundu. Bu üç model işçilik açısından üst düzey mükemmellik tasarım açısından şıklık ve en yüksek teknolojik konfigürasyona sahip olmasıyla beğeni topluyor. 7 koltuklu SUV TIGGO 8 PRO ihtişamı lüks hissi ve güçlü duruşuyla başarılı iş adamları için en iyi seçim olarak öne çıkıyor ve 4 ay üst üste D-SUV pazarında ilk sırada yer alıyor. TIGGO 7 PRO konfor ve eğlence açısından aile SUV’ları arasındaki ilk tercih oluyor. OMODA 5 ise; fütüristik şık ve dinamik tarzıyla genç veya kendini genç hisseden kullanıcılara hitap ediyor.

Chery hakkında

Kantar ve Google ortaklaşa 2023 Çin Küresel Marka Oluşturucuları İlk 50 listesini açıkladı. Chery otomobil alanında “Çin’in En İyi Küresel Marka Oluşturucusu” seçilerek genel listede 14. sırada yer aldı ve markanın gücü önemli bir büyüme kaydetti. Chery kuruluşundan bu yana bir küreselleşme stratejisi uyguladı ve uluslararası rekabet gücüne ve nüfuza sahip bir otomobil markası oluşturma kurumsal vizyonuyla her zaman teknoloji odaklı gelişime bağlı kaldı. Sürekli teknolojik yenilik yaklaşımıyla hareket eden Chery küresel pazarlara komple araç CKD parçaları motor üretim teknolojisi ve ekipman ihraç eden ilk Çinli binek otomobil şirketi oldu. Chery ürün stratejisi yerelleştirme stratejisi ve yetenek stratejisinin uygulanması yoluyla yerel ve uluslararası pazarları geliştirmeye küreselleşmeyi sürekli derinleştirmeye ve çevre dostu teknoloji aile ve arkadaşlık ilkelerine odaklanıyor. 26 yıllık geliştirme sürecinin ardından Chery’nin satış ve servis ağı 80’in üzerinde ülke ve bölgeyi kapsarken dünya genelinde 12 milyonun üzerinde kullanıcıya ulaşılmış durumda. Ayrıca Chery sürekli çabalarla topluma katkıda bulunarak ve küresel tüketicilere daha iyi ürün ve hizmetler sunarak küresel pazarlarda çevre dostu kalkınma çevre koruma sosyal refah personel eğitimi ve diğer alanları kapsayan çeşitli sosyal katkı faaliyetleri yürütüyor.

Daha detaylı bilgi için Chery web sitesini ziyaret edebilirsiniz: HYPERLINK http://www.cherytr.com” www.cherytr.com

Patron Haber:
Chery
Chery Automobile
Chery Ekosistem Temalı Konferansı
Ekosistem