Emir Işık, TFI-TAB Gıda Yatırımları’nın CMO’su oldu

J. Walter Thompson Türkiye’de Başkan Yardımcısı ve COO olarak görev yapan V. Emir Işık haberi Patron Haber'de.
J. Walter Thompson Türkiye’de Başkan Yardımcısı ve COO olarak görev yapan V. Emir Işık.

Dünyanın en büyük iletişim hizmetleri grubu WPP bünyesindeki J. Walter Thompson Türkiye’de Başkan Yardımcısı ve COO olarak görev yapan V. Emir Işık, kariyerine müşteri tarafından devam etme kararı aldı. bünyesindeki J. Walter Thompson Türkiye’de yaklaşık 4 yıldır ajansın hızlı ve sağlıklı büyümesinde, etkin ve yeni metotlarla markaları için fark yaratmasında önemli rol oynayan. Işık, TFI-TAB Gıda Yatırımları’nın CMO’su olarak devam edecek.

V. Emir Işık’ın müşteri tarafına geçmesi ve yeni göreviyle ilgili açıklama yapan J. Walter Thompson Türkiye CEO’su Tuğbay Bilbay, “Kariyerinde uluslararası danışmanlık ve marka yöneticiliği de olan Emir Işık ile çalışmış olmak bizim için bir şanstı. Kol kola girip, her geçen gün doğru ve iyi iş yapmanın zorlaştığı bu sektörde Avrupa’nın en etkin ilk on ajansı içine girmek dahil çok sık rastlanamayacak bir başarıya imza attık. Yeni görevinde çok başarılı olacağına eminim olduğum Emir’i özleyeceğiz. Onun şirketimize katkısı ticari başarımızı kurumsallaştırmaktan, çok iyi stratejistler yetiştirmekten çok ötede, teşekkür etmek için kelimeler az…” dedi.

Manajans’ın, V. Emir Işık’ın da etkin katkısıyla çok güçlü bir insan kaynağına sahip olduğunu da belirten Bilbay, sözlerine şöyle devam etti: “Önümüzdeki dönemde faaliyetlerimizi bu gücü kullanarak planlayacak, markalarımızı 73 yıldır olduğu gibi hep taze, heyecanlı ve arzu edilir kılmanın yeni yollarını bulmaya devam edeceğiz.”