Milletvekili Adayı Mehmet PAR, Şanlıurfa’da Dikkat Çeken Projelerini Açıkladı.

Mehmet PAR görseli Patron Haber'de.
İNTİSAD, üyesi olan Milletvekili Adayı Mehmet PAR'ı desteklemek İçin Şanlıurfa'ya büyük bir heyet ile çıkarma yaptı.

Memleket Partisi Şanlıurfa 1. Sıra Adayı Mehmet PAR, Şanlıurfa’da dikkat çeken projelerini açıkladı.

Yaptığı açıklamada, Şanlıurfalı hemşehrilerine seslenen Mehmet PAR, Şanlıurfa’nın öz evladı olduğunu ve bugüne kadar kaderine terk edilmiş, sadece seçimde milletvekillerinin uğrak yeri olan, milletvekili seçildikten sonra maalesef bir daha hiç kimsenin yolunun düşmediği, Urfa’nın evladı olduğunu, Urfalı bir iş adamı olarak bu gördükleri ikinci sınıf muamelesinden bıktıklarını ve bütün vatandaşlarının bu sistemden muzdarip olduklarını vurgulayarak şöyle devam etti:

“Artık gerçekten hakları savunan, sadece oy potansiyeli olarak, görünülmeyen gerçekten her bir hemşehrilerimizin her bir ferdinin olması gereken yerde olabilmesi için tüm mücadeleyi vereceğimizin sözünü veriyorum. Milletvekili seçildikten sonra maalesef bir daha hiç kimsenin yolunun düşmediği Urfa’nın evladıyım. Urfalı bir işinsanı olarak bu gördüğünüz, ikinci sınıf muamelesinden bıktık. Artık eminim ki bütün vatandaşlarımız bu sistemden muzdaripler. Biz gerçekten hakları savunan sadece oy potansiyeli olarak görünülmeyen gerçekten her bir hemşehrimizin her bir ferdimizin olması gereken yerde olabilmesi için tüm mücadelemizi vereceğimizin sözünü veriyoruz. Bu sistemde sadece Urfa’dan milletvekili seçilip gidip mecliste odalarında oturup bir sonraki seçime kadar kendi kişisel hırslarından başka hiçbir projeye bugüne kadar imza atmadılar. Bugünden sonra da atmayacaklardır. Çünkü bugüne kadar Şanlıurfa’da 14 milletvekili olmasına rağmen bu milletvekillerinden bazıları 3 dönem yani 15 yıl en kısası 5 yıl milletvekilliği yaptı. Günün sonunda Urfa’ya baktığımızda, hakları Gaziantep gibi komşu ilimize hibe edildi.”

Aynı zamanda İNTİSAD üyesi de olan iş adamı Mehmet PAR, İNSTİSAD üyelerinin kendilerini desteklemek için Şanlıurfa’ya büyük bir heyet ile çıkarma yaptığını ifade ederek şöyle devam etti:

“Biz bunu gören bir, vatandaş olarak, bir işçi insanı olarak canımız yanıyor artık. Biz bunun olması gereken için bütün mücadelemizi veren daha milletvekili olmadan iş insanı olarak oradaki her bir ferdimizi, her bir Urfalı vatandaşımızın derdine koşmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bunu bizi bilen Urfalı vatandaşlarımız bizzat şahit. Zaten biz bu davaya çıktığımızda bu yola çıktığımızda memleketimizin insanlarının onlara gerçekten yetki verildiğinde daha çok fayda sağlayabileceklerini öngördüğümüz için bu yola soyunduk. Artık ikinci sınıf muamelesi gören bir Urfa vatandaşı olmayacak!..”