Metropol : “İstanbul’un Gizli Bahçesi Ortaklar Caddesi”

Metropol Real Estate açıklaması görseli Patron Haber'de.
Ortaklar Caddesi Girişi.

Kanal D ve Kanaltürk gibi önemli ulusal televizyonlara ev sahipliği yapan Ortaklar Caddesi, yatırımcılar için cazip bir merkez olmaya devam ediyor.

Medya geçmişi döneminde çok sayıda ünlünün kaldırımlarında yer aldığı Ortaklar Caddesi, halen daha eski günlerinden kalma günlerini yaşıyor.

Metropol Real Estate iletişim departmanınca yapılan açıklamada; Ortaklar Caddesi‘nin nezih bir semt olmasının yanı sıra bölgede çalışan çok sayıda kişinin, her gün ev ve iş yerlerine geçiş güzergahında yer almakta olduğuna dikkat çekilerek şöyle devam edildi:

Ortaklar Caddesi konumu itibari ile dikkat çeken bir diğer özelliği vardır. Mecidiyeköy’e açılan kapı olaması ve her türlü marka mağazayı barındırması sayesinde kolay alışverişi destekleyen caddedir.

Yoğun bir şekilde insan ve araç trafiği ile İstanbul’un gözde caddelerinden olan Ortaklar Caddesi‘nde çok sayıda iş yeri olmasının yanı sıra nezih evlerin bulunduğu bir bölgedir. Mecidiyeköy gibi hemen ana artere bağlanan önemli bir cadde olan Ortaklar Caddesi, Fulya Mahallesi‘nin önemli giriş kapısıdır.

Ortaklar Caddesi’ne giriş ile birlikte Mecidiyeköy‘ün o yoğunluğu daha sakin bir hal alır ve adeta gizli bahçeye dönüşür. Sanıldığının aksine Ortaklar Caddesi‘nde çok sayıda binaya ait kendi otoparkı bulunmaktadır. Bu da kiralık veya satın alımlarda yatırımcılar için önemli bir tercih olarak karşımıza çıkmaktadır.”