Metropol, Ev Alırken Aranan Özelliklere Dikkat Çekti!..

Metropol Real Estate, ferah bir eve girmek kadar insanı iyi hissettiren çok az şey olduğuna dikkat çekti. Haber görseli Patron Haber'de.
Metropol Real Estate, ferah bir eve girmek kadar insanı iyi hissettiren çok az şey olduğuna dikkat çekti.

Uzun soluklu yorucu bir çalışma gününün ardından evdeki huzurun son derece önemli olduğuna dikkat çeken Metropol Real Estate, ferah bir eve girmek kadar insanı iyi hissettiren çok az şey olduğuna dikkat çekti.

Evde keyifli ve özel bir ruh hali ile rahat ortamda yaşamanın insan üzerinde oldukça fazla etkiye sahip olduğuna değinen Metropol Real Estate, ev alırken, evin ferahlığı ve huzur vericiliği yanı sıra dikkat edilmesi gereken diğer özelliklerini:

“Kuşkusuz, evimiz yoğun iş tempomuz sonrasında huzur bulduğumuz, dinlendiğimiz, tazelendiğimiz ve yeni bir güne enerjik olarak hazırladığımız en özel alanlarımız. Bir ev alırken ilk tercih edilen evin ferahlığı olması insanın doğası gereğidir. Bununla birlikte evin iş ile ulaşım kolaylığı, sosyal çevre ile uyumu, sağlamlık ve depreme dayanıklılık durumları da son derece önemlidir.” şeklide ifade etti.

Ev alırken bulunduğu yerin, semtin özelliklerine de dikkat çeken Metropol Real Estate, ev alırken aranan bir diğer özellikleri ise şöyle sıraladı:

“Ev hayatı, aile olmanın iş ve sosyal çevre yanı sıra bütçe açısından da son derece önemlidir. Evin fiyatı ve aidat dengesi son derece hassas bir konu olup evin bulunduğu bölgedeki sosyal imkanlar, yeşil alan, otopark ve hatta güvenlik konusu belirleyici unsurlar arasındadır.”