Ford Otosan’dan Sanata Destek

Ford Otosan, Dolapdere’deki yeni binasında herkes için erişilebilir, canlı bir kültür ve eğitim platformu oluşturmayı hedefleyen Arter’in ulaşım sponsorluğunu üstlendi. Günümüz sanatını tüm boyutlarıyla geniş kitlelerle buluşturmayı hedefleyen çağdaş sanat kurumu Arter, 2010 yılından bu yana faaliyette bulunduğu İstiklal Caddesi’ndeki binasından, Dolapdere’deki yeni merkezine taşındı. Patron Haber'de detayları okuyabilirsiniz.
Ford Otosan, Arter’in ulaşım sponsorluğunu üstlendi.

Ford Otosan, Dolapdere’deki yeni binasında herkes için erişilebilir, canlı bir kültür ve eğitim platformu oluşturmayı hedefleyen Arter’in ulaşım sponsorluğunu üstlendi.

Günümüz sanatını tüm boyutlarıyla geniş kitlelerle buluşturmayı hedefleyen çağdaş sanat kurumu Arter, 2010 yılından bu yana faaliyette bulunduğu İstiklal Caddesi’ndeki binasından, Dolapdere’deki yeni merkezine taşındı.

Arter’in yeni mekanı, İstanbul’un kültür sanat hayatında yeni bir merkez olmaya aday Dolapdere’de 18 bin metrekare kapalı alan üzerine kurulu bulunuyor. Merkez sürekli ve geçici sergileri, farklı disiplinleri bir araya getiren film, tiyatro, dans, müzik etkinlikleri ve öğrenme programları ile sanatseverler için cazibe merkezi olmaya devam etmeyi hedefliyor.

Ford Otosan ise ziyaretçilerin Arter’e geliş gidişlerinde en yakın toplu taşıma noktalarına kolay ve rahat bir şekilde ulaşmalarını sağlamak üzere, Arter’in açık olduğu saatler boyunca Taksim’e ring seferleri yürütecek.