Dostluğun hikayesi Bremen Mızıkacıları Sur Yapı Marka AVM’de

Grimm Kardeşler’in dünyaca ünlü Bremen Mızıkacıları adlı masalının müzikal olarak sahneleneceği oyunda, dört kafadar arkadaşın el ele vererek hayata yeniden başlamaları ve bu yolda yaşadıkları türlü maceralar anlatılıyor. Oyunda çocuklar umudu, mücadeleyi öğrenirken dostlarıyla ele ele vererek birlikte başarmaya dair önemli bir bilince de sahip oluyor. Haber detayları Patron Haber'de.
Grimm Kardeşler’in dünyaca ünlü Bremen Mızıkacıları Sur Yapı Marka AVM'de!..

Sur Yapı Marka AVM, öğretici bir oyuna ev sahipliği yapıyor. Grimm Kardeşler’in dünyaca ünlü Bremen Mızıkacıları adlı masalının müzikal olarak sahneleneceği oyunda, dört kafadar arkadaşın el ele vererek hayata yeniden başlamaları ve bu yolda yaşadıkları türlü maceralar anlatılıyor. Oyunda çocuklar umudu, mücadeleyi öğrenirken dostlarıyla ele ele vererek birlikte başarmaya dair önemli bir bilince de sahip oluyor.

Türkiye’nin en seçkin markalarını Bursalılarla buluşturan Sur Yapı Marka AVM, özel etkinlikleriyle çocukların hayal dünyalarını zenginleştirmeye devam ediyor. Bugün ve yarın 14.00 – 16.00 saatleri arasında gerçekleşecek Grimm Kardeşler’in “Bremen Mızıkacıları” adlı masalı müzikal bir oyunla sahnelenecek.

Dostluğun öyküsü olan Bremen Mızıkacıları, hiçbir karşılık beklemeden yapılan fedakarlığı sahneye koyuyor. Öykü, çocuklara paylaşımın, sevginin, gerçek arkadaşlığın değerini anlatılırken çalışmanın, emeğin, üretmenin ve birlik olmanın önemini vurguluyor. İnsanlar birbirlerinden ne kadar farklı özelliklere sahip olurlarsa olsunlar dost olabilirler diyen dünyaca ünlü müzikal, gerçek arkadaşlık ve sevginin paylaşma ile mümkün olduğunu çocuklara anlatıyor.

Sur Yapı Marka AVM Hakkında:

Türkiye’nin en seçkin alışveriş merkezi Sur Yapı Marka AVM, Bursa’nın gözde bölgelerinden biri olan Nilüfer ilçesinde, eşsiz alışveriş deneyimi, renkli ve eğlenceli sosyal aktiviteleriyle ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatıyor. Her zevke hitap eden Sur Yapı Marka AVM, 3 bin kişilik istihdamla 75 bin m2 kiralanabilir alanda ulusal ve uluslararası seçkin markalara ev sahipliği yapıyor. 250 mağaza ile faaliyet gösteren alışveriş merkezinde 35 kafe ve restoran, bin 400 kişi oturma yeme içme alanı ve 2 bini aşkın araç kapasiteli otopark mevcut. BursaRay metro hattı ve çevresindeki otobüs duraklarıyla toplu taşıma avantajına sahip Sur Yapı Marka AVM, çevre yoluna yakınlığıyla da özel araç sahipleri için kolay bir ulaşım noktasında.