Demet Yarkın: “Bütünleşik ve kapsamlı bir görünümünü elde edin!..”

Partner Republic Bilişim ve Danışmanlık A.Ş. Müşteri Deneyim Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Demet Yarkın görseli.
Partner Republic Bilişim ve Danışmanlık A.Ş. Müşteri Deneyim Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Demet Yarkın.

Demet Yarkın, satışta başarıyı elde etmek için her müşterinin bütünleşik ve kapsamlı bir görünümünü elde etmenin önemini vurguladı.

Bireysel müşterilerin web siteleri ve mobil uygulamalardaki gezinme davranışını gerçekten anlamak için sayfa tıklamalarını yakalamanın ötesine geçilmesi gerektiğine dikkat çeken Partner Republic Bilişim ve Danışmanlık A.Ş. Müşteri Deneyim Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Demet Yarkın şöyle devam etti:

“Yıllardır veri bazlı müşteri deneyimi tasarımı uyguladığımız firmalarda son derece olumlu sonuçlar aldık. Hedef kitle merkezli sonuç almak ve satışta başarıyı elde etmek için her müşterinin bütünleşik ve kapsamlı bir görünümünü elde etmek bu anlamda kritik bir değer.

Bu nedenle çevrimiçi ve çevrimdışı müşteri verilerini çalıştığımız şirketlerimizle olan geçmiş deneyimleri yanı sıra gerçek zamanlı eylemler çerçevesinde uyumlu, 360 derecelik bir görünümde kolayca bütünleştirilmesini sağlarız.”

Müşteri davranışının daha iyi anlaşılmasının daha başarılı tekliflere ve kampanyalara dönüştüğünü vurgulayan Yarkın şöyle devam etti:

“Her insanın bir hayat hikayesi olduğu gibi, her müşterilerin de farklı profilleri vardır. Değer, davranış segmentleri ve persona belirleme, dijital kanal profili tanımlama ve profil bazlı kanal içeriklerinin belirlenmesi; üretilen kampanyaların sonuç alması açısından hayati önem taşımaktadır!..”