Bayer Dijital İletişimde Birinci Oldu!

Bayer, Worldcom PR Group tarafından dünyada yirmi beş küresel ilaç firmasının değerlendirildiği araştırmada online ve sosyal medyadaki varlığıyla dijital iletişimi en iyi kullanan şirket olarak belirlendi. •Dünyanın 20 ülkesinde gerçekleştirilen araştırmada Bayer, Türkiye’de de dijital iletişimi en iyi kullanan şirket olarak öne çıkıyor haber detayı Patron Haber'de.
Bayer Logosu

Bayer, Worldcom PR Group’un sağlık sektöründe dijital kanalların kullanımına yönelik “Worldcom Digital Health Monitor” araştırmasında dünyada ve birçok ülkede dijital iletişimde birinci seçildi. Yirmi ülkede gerçekleştirilen çalışmada Bayer, özellikle yerel web sitesi, blog, Facebook ve Twitter varlığıyla öncü şirket olarak yer aldı.

Bayer, araştırmanın Türkiye ayağında da yirmi beş küresel ilaç firması arasından dijital kanallardaki yerel Türkçe varlığı ile dijital iletişimi en iyi kullanan şirket oldu.

Bayer Hakkında

Bayer, sağlık ve beslenme ile ilgili yaşam bilimleri alanlarında uzmanlaşmış küresel bir şirkettir. Ürün ve hizmetleri, insanlığa faydalı olabilmek ve giderek artan ve yaşlanmakta olan küresel nüfusun ortaya çıkardığı büyük zorlukların üstesinden gelmeyi desteklemek amacıyla tasarlanmıştır. Bayer Grup, aynı zamanda inovasyon ve büyümeyle değer yaratmayı ve kazanma gücünü artırmayı amaçlamaktadır. Sürdürülebilir kalkınma ilkelerine bağlı olan şirket, Bayer markası ile tüm dünyada güven, kalite ve güvenilirliğin timsali olmuştur. 2018 mali yılı itibarıyla 117 bine yakın çalışana ve 39,6 milyar Avro satış cirosuna sahip olan Bayer’in, yıllık sermaye harcaması 2,6 milyar Avro, Ar-Ge harcaması ise 5,2 milyar Avro düzeyindedir. Daha fazla bilgiye www.bayer.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.