Ana Sayfa Etiketler Kitap

Etiket: kitap

Kepez Kitap Fuarı hafta sonu 90 yazarı ağırlayacak

KEPEZ BELEDİYESİ TARAFINDAN BU YIL İLKİ DÜZENLENEN KEPEZ KİTAP FUARI HAFTA SONU DOLU DOLU GEÇECEK. HAFTA SONU KEPEZ KİTAP FUARI İMZA GÜNÜNE 90 YAZAR, SÖYLEŞİ SAATLERİNE DE 15 ÜNLÜ YAZAR KATILACAK.

Seydişehir 2. Kitap Günleri başlıyor

SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENECEK OLAN “SEYDİŞEHİR 2. KİTAP GÜNLERİ” 16-22 NİSAN TARİHLERİ ARASINDA BAŞLAYACAK.

Müdür Ali İhsan Poslu: Öğrencilerimiz, kitap okumanın önemini kitap okuyarak anlıyorlar

KÜTÜPHANELER HAFTASI ETKİRLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE KÜTAHYA'NIN PAZARLAR İLÇESİNE BAĞLI SOFULAR KÖYÜ İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ GEDİZ HALK KÜTÜPHANESİNİ ZİYARET ETTİLER

Sungurlu’da kitap kurtları ödüllendirildi

KİTAP KURTLARI ÖDÜLLENDİRİLDİ

Öğrencilerin yazdığı kitap tanıtıldı

AMSUN ALAÇAM CUMHURİYET İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ, YAZDIKLARI TÜM ŞİİRLERİ " YAZARI BENİM/ŞAİRİ BENİM " İSİMLİ KİTAPTA TOPLADI

Çukurca’da 3 bin 830 İngilizce kitap dağıtıldı

ÇUKURCA İLÇE KAYMAKAMI VE BELEDİYE BAŞKANI TEMEL AYCA İNGİLİZCE KİTAPLARINI KENDİ ELLERİYLE ÖĞRENCİLERE TESLİM ETTİ.

Atılım’da 7. “Bir Kitap Bir Konu” etkinliği

ATILIM ÜNİVERSİTESİ YABANCI DİLLER YÜKSEK OKULU MODERN DİLLER BÖLÜMÜ (MDB) İNGİLİZCE DERSİ ÖĞRETİM GÖREVLİLERİ VE ÖĞRENCİLERİ, 7 YILDIR SÜRDÜRÜLMEKTE OLAN “BİR KİTAP BİR KONU” ORTAK OKUMA ETKİNLİKLERİNİN BİR UYGULAMASINI BU YIL DA GERÇEKLEŞTİRDİLER.

Başkan Özkan 1001 öğrenciyle kitap okudu

KARACABEY BELEDİYE BAŞKANI ALİ ÖZKAN, BU HAFTA 1001 ÖĞRENCİYLE KİTAP OKUDU.

Polis Kitap Fuarında vatandaşları bilgilendirdi

ANTALYA POLİSİ, KEPEZ KİTAP FUARINDA VATANDAŞLARI BİLGİLENDİRME VE BİLİNÇLENDİRMEYE YÖNELİK BİN 700 ADET KİTAP VE BROŞÜR DAĞITTI.

Ulukışla’da Kitap Fuarı açıldı

ULUKIŞLA TARİHİ ÖKÜZ MEHMET PAŞA KERVANSARAYIN'DA BİNLERCE KİTAP OKURLARIYLA BULUŞTU.

İzmir’de düzenlenen Çaka Bey Kitap Günleri sona erdi

ATATÜRK KÜLTÜR, DİL VE TARİH YÜKSEK KURUMU BÜNYESİNDEKİ TÜRK TARİH KURUMU TARAFINDAN İZMİR’İN FETHİNİN 937. YIL DÖNÜMÜ KUTLAMALARI ÇERÇEVESİNDE SELÇUK PAZAR YERİNDE DÜZENLENEN ÇAKA BEY KİTAP GÜNLERİ SONA ERDİ.

Hatay Yapı, İnşaat Gayrimenkul Fuarı ve Kitap Fuarı’na doğru

HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DOÇ. DR. LÜTFÜ SAVAŞ,BU YIL 2’NCİSİ GERÇEKLEŞTİRİLECEK HATAY YAPI, İNŞAAT GAYRİMENKUL FUARI VE KİTAP FUARI’NIN TANITIMINI YAPTI.

Malkara’da kitap okuma etkinliği

TÜRKİYE GENÇLİK VAKFI (TÜGVA) MALKARA ŞUBESİ ÜYELERİ, OKUMA ALIŞKANLIĞINA DİKKAT ÇEKMEK AMACIYLA HÜKÜMET KONAĞI ÖNÜNDE KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ.

Kepez Kitap Fuarı

KEPEZ BELEDİYESİ’NİN MİMAR SİNAN KONGRE MERKEZİ’NDE BU YIL İLKİNİ DÜZENLEDİĞİ KEPEZ KİTAP FUARI, ÜÇÜNCÜ GÜNÜNDE DE KİTAPSEVERLERİN AKININA UĞRADI.

Sivas’ta kitap okuma etkinliği

SİVAS'TA, SELÇUK ANADOLU LİSESİ'NDE KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ YAPILDI.

Kitap Günleri bu yıl 200 bin ziyaretçiyi ağırladı

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN KONYA KİTAP GÜNLERİ’Nİ 200 BİN KİTAPSEVER ZİYARET ETTİ.

Keçiören’de ’Kitap Kumbaram’ etkinliği düzenlendi

KEÇİÖREN BELEDİYESİNE BAĞLI NEŞELİ MİNİKLER KREŞİ, MİNİKLERE KİTAP OKUMA ALIŞKANLIĞI KAZANDIRMAK İÇİN 'KİTAP KUMBARAM' ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ.

Halk kütüphanesinde 60 bin kitap okuyucuları bekliyor

KEŞAN İLÇESİNDE KEŞAN KÜLTÜR MERKEZİNDE BULUNAN KEŞAN HALK KÜTÜPHANESİ, YAKLAŞIK 60 BİN KİTAP İLE HİZMET VERİYOR.

Kepez Kitap Fuarı’nda okurlar yazarlarla buluşuyor

KEPEZ BELEDİYESİ’NİN 152 YAYINEVİ VE 134 YAZARIN KATILIMIYLA BU YIL İLKİNİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİ KEPEZ KİTAP FUARI, YAZARLAR İLE OKURLARI BULUŞTURAN SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR.

(Özel) Genç muhtar, mahallesinde kitap okuma kampanyası başlattı

TÜRKİYE’NİN EN GENÇ İKİNCİ MUHTARI OLAN MEHMET KALEM, İLK VE ORTAOKUL ÇAĞINDAKİ GENÇLERİ KÖTÜ ALIŞKANLIKLARDAN KURTARMAK, KİTAP OKUMA ALIŞKANLIĞINI YAYGINLAŞTIRMAK İÇİN BAŞLATTIĞI KİTAP OKUMA SAATİ ETKİNLİĞİ BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR.

Kitap esnafı ölü sezona giriyor

ESKİŞEHİR’DE 14 YILDIR KİTAP ESNAFINDA BULAN KİTAP SATICISI TOLGA DEMİRAL, YAZ AYLARINDA SEKTÖRÜNDE SATIŞLARIN CİDDİ BİR ANLAMDA DÜŞÜŞ VE DURGUNLUK GÖRDÜĞÜNÜ BELİRTEREK, “YAZ GELDİĞİNE GÖRE ARTIK ÖLÜ SEZONA GİDİYORUZ” DEDİ.

TÜGVA’dan kitap okuma etkinliği

TÜGVA ÇANKIRI İL TEMSİLCİLİĞİ DE ETKİNLİK KAPSAMINDA ÖĞRENCİLERLE BİRLİKTE NECMETTİN ERBAKAN PARKI'NDA KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

TÜGVA Antakya’dan kitap okuma etkinliği

KÜTÜPHANELER HAFTASI NEDENİYLE TÜRKİYE GENÇLİK VAKFI ANTAKYA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ, OKUMA ALIŞKANLIĞI KAZANDIRMAK AMACIYLA ETKİNLİK DÜZENLEDİ.

Patron Haber Trend

Güncel