Ana Sayfa Etiketler 54.

Etiket: 54.

Cizre’de 54. Kütüphane Haftası etkinliği

ŞIRNAK’IN CİZRE İLÇESİNDE 54. KÜTÜPHANE HAFTASI ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI. İLÇE HALK KÜTÜPHANESİNDE DÜZENLENEN PROGRAMDA ÇOCUK, GENÇ VE YETİŞKİN KATEGORİSİNDE EN FAZLA KİTAP OKUYANLAR ÇEYREK ALTINLA ÖDÜLLENDİRİLDİ.

Hakkari’de 54. Kütüphane haftası etkinlikleri

HAKKÂRİ VALİSİ CÜNEYİT ORHAN TOPRAK, 54. KÜTÜPHANE HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA KENDİSİNİ ZİYARET EDEN İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ İDRİS AĞACANOĞLU, İL HALK KÜTÜPHANESİ MÜDÜRÜ YÜKSEL POLAT VE BERABERİNDEKİ ÖĞRENCİLERİ MAKAMINDA KABUL ETTİ.

54. Kütüphane Haftası etkinlikleri devam ediyor

KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON DAİRE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN DÜZENLENEN 54. KÜTÜPHANE HAFTASI ETKİNLİKLERİ, KİTAP OKUMA, KÖY OKULUNA YAPILAN KİTAPLIK VE KİTAP BAĞIŞI GİBİ ETKİNLİKLERLE SÜRÜYOR.

54. Kütüphane Haftası Etkinlikleri

ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ (AGÜ) KÜTÜPHANESİ TARAFINDAN, 54. KÜTÜPHANE HAFTASI NEDENİYLE “ÇOCUK EDEBİYATINDA BULUŞALIM” KONULU PANEL DÜZENLENDİ.

BEÜ’de 54. Kütüphane Haftası etkinlikleri sona erdi

BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ PROF. DR. DURMUŞ GÜNAY KÜTÜPHANESİ, 54. KÜTÜPHANE HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA İLK GÜN ÇAYCUMA MİMAR SİNAN ORTAOKULU ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİNİ MİSAFİR ETTİ. KÜTÜPHANEYİ İNCELEYEN ÖĞRENCİLER, KÜTÜPHANE VE HİZMETLERİ HAKKINDA BİLGİ ALDI. ÖĞRENCİLERE KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON DAİRE BAŞKANI OSMAN DEMİR TARAFINDAN ÇEŞİTLİ HEDİYELER VERİLDİ.

Taşköprü’de “Nine/Dede Torun Buluşması” ve 54. Kütüphaneler Haftası kutlandı

TÜRK DÜNYASI KÜLTÜR BAŞKENTİ KASTAMONU ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA TAŞKÖPRÜ’DE “NİNE/DEDE TORUN BULUŞMASI” VE 54. KÜTÜPHANELER HAFTASI ETKİNLİĞİ YAPILDI.

Lapseki’de 54. Kütüphane Haftası etkinlikleri

ÇANAKKALE'NİN LAPSEKİ İLÇESİNDE, HÜSEYİN AKİF TERZİOĞLU ANADOLU LİSESİNDE 26 MART-1 NİSAN "KÜTÜPHANE HAFTASI" NEDENİYLE PROGRAM DÜZENLENDİ.

Biga’da 54. kütüphane haftası kutlanıyor

ÇANAKKALE'NİN BİGA İLÇESİNDE, YENİ NESİL ÇOCUKLAR YENİ NESİL KÜTÜPHANELER TEMASI İLE KUTLANACAK OLAN 54. KÜTÜPHANE HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI.

Şemdinli’de 54. Kütüphane Haftası etkinlikleri

ŞEMDİBLİ’DE 54. KÜTÜPHANE HAFTASI ETKİNLİKLERİ

Dursunbey’de 54. Kütüphaneler Haftası Kutlandı

DURSUNBEY'DE 54. KÜTÜPHANELER HAFTASI KUTLANDI

Görele’de 54. Kütüphane Haftası meydanda kitap okunarak kutlandı

GÖRELE'DE DÜZENLENEN KÜTÜPHNE HAFTASINDA BAŞKAN TOLGA ERENER ÖĞRENCİLERLE MEYDANDA KİTAP OLUDU

Hakkari’de 54. Kütüphane Haftası etkinlikleri

HAKKARİ’DE ‘YENİ NESİL ÇOCUKLAR, YENİ NESİL KÜTÜPHANELER’ TEMASIYLA KUTLANAN 54. KÜTÜPHANE HAFTASI KAPSAMINDA ETKİNLİK YAPILDI.

Alaçam’da 54. Kütüphane Haftası etkinliği

SAMSUN’UN ALAÇAM İLÇESİNDE 54. KÜTÜPHANE HAFTASI ETKİNLİĞİ KAPSAMINDA “SEN DE KİTABINI AL GEL” KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ.

54. Kütüphanecilik Haftası kutlandı

54. KÜTÜPHANECİLİK HAFTASI KUTLANDI

Fatsa’da 54. Kütüphaneler Haftası etkinlikleri

FATSA KAYMAKAMI MEHMET YAPICI, TÜRKİYE’DEKİ EĞİTİMİN ÖNEMİNİ HERKES SÖYLÜYOR BİZDE DEFALARCA TOPLANTILARIMIZDA SÖYLEDİK, EĞİTİMDE KİTAP OKUMANIN ÖNEMİ ÇOK FAZLADIR. BUNUNDA EN İYİ ARACI ÇOK İYİ KÜTÜPHANELER OLUŞTURMAKTIR” DEDİ.

Ünye’de 54. Kütüphane Haftası kutlandı

ROGRAMDA SON OLARAK YENİ GELEN KİTAPLARIN SERGİ AÇILIŞI YAPILIRKEN PROGRAMA KATILANLAR SERGİDEKİ KİTAPLARI İNCELEDİ.

Tatvan’da “54. Kütüphane Haftası” programı

BİTLİS’İN TATVAN HALK KÜTÜPHANESİ MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN “54. KÜTÜPHANE HAFTASI” ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA PROGRAM DÜZENLENDİ.

54. Kütüphane haftası ALKÜ’de kutlandı

ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ’NDE (ALKÜ) 54. KÜTÜPHANE HAFTASI KAPSAMINDA ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER DÜZENLEDİ.

Patron Haber Trend

Güncel